رفتن به محتوای اصلی

شرکت فناوران ساخت آزمای هوشمند

شرکت فنی مهندسی فناوران ساخت آزمای هوشمند با نام تجاری F.S.H.smart از سال 1393 فعالیت خود را در زمینه  طراحی سیستم هوشمند گرمایش موتورخانه، با هدف مدیریت مصرف انرژی ساختمان، آغاز کرد. این شرکت توانسته است با شناسایی پتانسیل ها و معایب سیستم های تاسیسات کنونی که در اغلب مجتمع های مسکونی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و با تکیه بر تجارب و توان مهندسان خود که نشات گرفته از تخصص و تحصیلات دانشگاهی و سال ها تجربه در زمینه تعمیر، نگهداری و اجرای تاسیسات می باشد، موفق به طراحی و اجرای سیستم های جدیدتر و به روزتر هوشمندسازی در زمینه های مختلف تاسیسات گردد.   بدین صورت علاوه بر کاهش موثر مصرف انرژی و آلایندگی حاصل از احتراق در مجموعه های ساختمانی و صنعتی ، با ایجاد امکان مانیتورینگ از راه دور، سهم به سزایی در کنترل بهتر نحوه عملکرد تجهیزات و در نتیجه کاهش هزینه های نگهداشت آن ها داشته باشد.

با ما تماس بگیرید

ایمیل : info@fsh-smart.ir
تلفن :32283092-024
آدرس : دانشگاه زنجان - مرکز رشد واحدهای فناوری طبقه همکف واحد G6

موقعیت مکانی ما

024-322-830-92 info@fsh-smart.ir
شرح محصول

طراحی و اجرای اتوماسیون صنعتی

  • امروزه در بسیاری از صنایع خرد و کلان به منظور افزایش بهره وری خطوط تولید و کاهش موثر هزینه نگهداشت و تعمیراتی تجهیزات، اجرای سیستم کنترل و مانیتورینگ فرآیندهای تولید ضروری به نظر میرسد.
  • در این سیستم با پایش مستمر پارامترهای حیاتی تجهیزات توسط کنترلر PLC و اطلاع به موقع به اپراتور مربوطه از وارد آمدن خسارات جبران ناپذیر به تجهیزات جلوگیری به عمل می آید.
  • امکان راه اندازی تجهیزات و اعمال تنظیمات لازم جهت تولید محصول خاص از طریق صفحه مانیتورینگ، علاوه بر ایجاد تنوع بالا در تولید محصولات مختلف با اندازه ها و شرایط متفاوت، سرعت بالایی نیز نسبت به حالت تنظیمات سنتی به تولید محصول می بخشد که به نوبه خود تاثیر به سزایی در افزایش کیفیت و تیراژ تولید دارد.
  • در این سیستم با سنسورگذاری متعدد و برنامه هوشمند کنترلی، خطاها و مشکلات به وجود آمده در قسمت های مختلف دستگاه، از طریق نمایشگر اعلام می گردد که در کمترین زمان ممکن و با نازلترین هزینه قابل رفع می باشند.
  • امکان کنترل و مانیتورینگ مرکزی مجموعه یک واحد صنعتی در اتاق فرمان مرکز مهیا می باشد تا از این طریق به صورت متمرکز کلیه تجهیزات و دستگاههای واحد، کنترل و رصد شوند که تاثیر شایانی در مدیریت بهتر مجموعه دارد.
مطالب مرتبط

دانلود مطالب تکمیلی

اشتراک گذاری
برگشت به بالا