رفتن به محتوای اصلی

شرکت فناوران ساخت آزمای هوشمند

شرکت فنی مهندسی فناوران ساخت آزمای هوشمند با نام تجاری F.S.H.smart از سال 1393 فعالیت خود را در زمینه  طراحی سیستم هوشمند گرمایش موتورخانه، با هدف مدیریت مصرف انرژی ساختمان، آغاز کرد. این شرکت توانسته است با شناسایی پتانسیل ها و معایب سیستم های تاسیسات کنونی که در اغلب مجتمع های مسکونی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و با تکیه بر تجارب و توان مهندسان خود که نشات گرفته از تخصص و تحصیلات دانشگاهی و سال ها تجربه در زمینه تعمیر، نگهداری و اجرای تاسیسات می باشد، موفق به طراحی و اجرای سیستم های جدیدتر و به روزتر هوشمندسازی در زمینه های مختلف تاسیسات گردد.   بدین صورت علاوه بر کاهش موثر مصرف انرژی و آلایندگی حاصل از احتراق در مجموعه های ساختمانی و صنعتی ، با ایجاد امکان مانیتورینگ از راه دور، سهم به سزایی در کنترل بهتر نحوه عملکرد تجهیزات و در نتیجه کاهش هزینه های نگهداشت آن ها داشته باشد.

با ما تماس بگیرید

ایمیل : info@fsh-smart.ir
تلفن :32283092-024
آدرس : دانشگاه زنجان - مرکز رشد واحدهای فناوری طبقه همکف واحد G6

موقعیت مکانی ما

024-322-830-92 info@fsh-smart.ir
شرح محصول

سیستم کنترل هوشمند هوارسان ها (FSH-AH01)

  • یکی از بهترین روش ها به منظور کنترل شرایط مساعد برای آسایش انسان از لحاظ دما و رطوبت و میزان آلایندگی هوا و همچنین مدیریت مصرف انرژی (گاز و برق)، استفاده از سیستم های هوشمند هوارسان ها می باشد.
  • در این سیستم با استفاده از تعبیه سنسورهای مختلف دما، رطوبت و غلظت ذرات معلق در نقاط مختلف و کنترلرهای تعبیه شده بر روی خطوط سرمایش، گرمایش و رطوبت زنی، می توان به صورت کاملا هوشمند تهویه مطبوع محیط را فراهم آورد.
  • سیستم هوشمند هوارسان ساخت آزما با کنترل دمپرموتورهای هوای تازه، هوای برگشتی و هوای رفت تغذیه، دبی هوای مورد نیاز بخش های مختلف یک مجموعه را به صورت متعادل تامین می کند.
  • در این سیستم درصورت لزوم با تنظیم سرعت فن های تغذیه هوا با استفاده از سیستم VFD ، علاوه بر متعادل نمودن هوا و ایجاد شرایط مناسب، کاهش به سزایی در مصرف انرژی مجموعه اعمال  می گردد.
  • در صورت نیاز با تنظیم میزان آب یا بخار تزریق شده، رطوبت مورد نیاز مجموعه تامین می گردد.
  • از کار انداختن فن های هوارسان در صورت فعال شدن سیستم خطر یخ زدگی به منظور جلوگیری از یخ زدن کویل ها در فصل سرما، از موارد امنیتی مهم این سیستم محسوب می شود.
  • اعلان خطرهای موجود در مجموعه هوارسانها از قبیل از کار افتادن فن های هواساز، یخ زدگی سیستم سرمایش و گرمایش، عدم وجود آب مدار سیرکوله و … از طریق صفحه نمایشگر HMI و هشدار به مسئول تاسیسات مجموعه از طریق پیامک و ایمیل.
مطالب مرتبط

توضیحات تکمیلی محصول را می توانید از این قسمت دانلود کنید

اشتراک گذاری
برگشت به بالا