رفتن به محتوای اصلی

شرکت فناوران ساخت آزمای هوشمند

شرکت فنی مهندسی فناوران ساخت آزمای هوشمند با نام تجاری F.S.H.smart از سال 1393 فعالیت خود را در زمینه  طراحی سیستم هوشمند گرمایش موتورخانه، با هدف مدیریت مصرف انرژی ساختمان، آغاز کرد. این شرکت توانسته است با شناسایی پتانسیل ها و معایب سیستم های تاسیسات کنونی که در اغلب مجتمع های مسکونی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و با تکیه بر تجارب و توان مهندسان خود که نشات گرفته از تخصص و تحصیلات دانشگاهی و سال ها تجربه در زمینه تعمیر، نگهداری و اجرای تاسیسات می باشد، موفق به طراحی و اجرای سیستم های جدیدتر و به روزتر هوشمندسازی در زمینه های مختلف تاسیسات گردد.   بدین صورت علاوه بر کاهش موثر مصرف انرژی و آلایندگی حاصل از احتراق در مجموعه های ساختمانی و صنعتی ، با ایجاد امکان مانیتورینگ از راه دور، سهم به سزایی در کنترل بهتر نحوه عملکرد تجهیزات و در نتیجه کاهش هزینه های نگهداشت آن ها داشته باشد.

با ما تماس بگیرید

ایمیل : info@fsh-smart.ir
تلفن :32283092-024
آدرس : دانشگاه زنجان - مرکز رشد واحدهای فناوری طبقه همکف واحد G6

موقعیت مکانی ما

024-322-830-92 info@fsh-smart.ir
شرح محصول

سیستم کنترل و مانیتورینگ چیلرهای تراکمی(FSH-CC01) و جذبی(FSH-AC01)

  • اغلب چیلرهای تراکمی موجود در بازار دارای سیستم کنترل الکترومکانیکی می باشند که در صورت بروز مشکل در دستگاه، زمان و هزینه زیادی بایستی صرف شناسایی و رفع ایراد گردد. بدین منظور لزوم استفاده از یک سیستم هوشمند مانیتورینگ جهت عیب یابی و مدیریت کارکرد این دستگاه ها ضروری به نظر می رسد.
  • از دیگر معایب استفاده از چیلرهای تراکمی به عنوان سیستم سرمایش یک مجموعه، می توان به مصرف بالای برق این دستگاه ها در طول شبانه روز اشاره کرد (خصوصا در مدل های قدیمی تر). سیستم کنترل و مانیتورینگ چیلر تراکمی (FSH-CC01) یا در واقع سیستم کنترل سرمایش هوشمند، قابلیت کنترل عملکرد چیلر با لحاظ کردن شرایط آب و هوایی مکان استفاده از چیلر را دارد. بدین صورت که این محصول با کنترل و زمانبندی کارکرد چیلر بسته به شرایط دمایی محیط و همچنین نوع کاربری مکان مورد استفاده، تاثیر به سزایی در مدیریت و کاهش مصرف برق مجموعه دارد.
  • کلیه امکانات و قابلیت های سیستم هوشمند گرمایش ساخت آزما از جمله قابلیت Cascade کردن دستگاهها، شناسایی و اعلان خطاها، کنترل از راه دور، قابلیت ارتقا و موارد دیگر در سیستم کنترل سرمایش هوشمند تمهید شده است.
  • چیلرهای جذبی به دلیل مصرف پایین تر انرژی نسبت به سایر سیستم های تولید برودت امروزه در بسیاری از صنایع و مجتمع ها مورد استفاده قرار میگیرد. کریستالیزاسیون این نوع چیلرها به سبب استفاده از محلول لیتیم بروماید به عنوان محلول جاذب از اصلی ترین مشکلات آن ها محسوب می شود که تعمیر و نگهداری آن ها را دچار مشکل کرده است.
  • سیستم کنترل هوشمند چیلر جذبی ساخت آزما (FSH-AC01)، قادر است با پایش آنلاین غلظت و دمای محلول، هرگونه انحراف در رفتار محلول را رصد نموده و با استفاده از یک روش کنترلی پیشرفته مانع از بروز پدیده کریستالیزاسیون در چیلرهای جذبی گردد.
  • این سیستم با در نظر گرفتن شرایط اقلیمی منطقه و با توجه به بار سرمایی مورد نیاز مجموعه، قادر است چیلر را در بهینه ترین حالت مورد استفاده قرار دهد تا علاوه بر مدیریت مصرف انرژی، شرایط مساعد آسایش ساکنین را حاصل نماید.
  • با استفاده از صفحه نمایشگر HMI امکان پایش مستمر وضعیت عملکرد چیلرهای مختلف یک مجموعه، کنترل و فراهم نمودن شرایط آسایش ساکنین، اطلاع از نوع خطاها و آلارم های موجود در دستگاه فراهم می باشد تا در سریع ترین زمان ممکن و با صرف هزینه های کمتر نسبت به رفع عیوب احتمالی اقدام گردد.
  • با پایش مستمر وضعیت عملکرد چیلرها، می توان از بروز اتفاقات ناشی از خرابی قطعات اصلی دستگاه و در نتیجه تحمیل هزینه های سنگین به مجموعه جلوگیری به عمل آورد.
مطالب مرتبط

توضیحات تکمیلی محصول را می توانید از این قسمت دانلود کنید

اشتراک گذاری
برگشت به بالا