رفتن به محتوای اصلی

شرکت فناوران ساخت آزمای هوشمند

شرکت فنی مهندسی فناوران ساخت آزمای هوشمند با نام تجاری F.S.H.smart از سال 1393 فعالیت خود را در زمینه  طراحی سیستم هوشمند گرمایش موتورخانه، با هدف مدیریت مصرف انرژی ساختمان، آغاز کرد. این شرکت توانسته است با شناسایی پتانسیل ها و معایب سیستم های تاسیسات کنونی که در اغلب مجتمع های مسکونی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و با تکیه بر تجارب و توان مهندسان خود که نشات گرفته از تخصص و تحصیلات دانشگاهی و سال ها تجربه در زمینه تعمیر، نگهداری و اجرای تاسیسات می باشد، موفق به طراحی و اجرای سیستم های جدیدتر و به روزتر هوشمندسازی در زمینه های مختلف تاسیسات گردد.   بدین صورت علاوه بر کاهش موثر مصرف انرژی و آلایندگی حاصل از احتراق در مجموعه های ساختمانی و صنعتی ، با ایجاد امکان مانیتورینگ از راه دور، سهم به سزایی در کنترل بهتر نحوه عملکرد تجهیزات و در نتیجه کاهش هزینه های نگهداشت آن ها داشته باشد.

با ما تماس بگیرید

ایمیل : info@fsh-smart.ir
تلفن :32283092-024
آدرس : دانشگاه زنجان - مرکز رشد واحدهای فناوری طبقه همکف واحد G6

موقعیت مکانی ما

024-322-830-92 info@fsh-smart.ir
شرح محصول

سیستم کنترل و مانیتورینگ گلخانه (FSH-GR01)

  • هر گیاهی برای رشد مناسب نیازمند شرایط محیطی مساعد از قبیل دما و رطوبت می باشد. استفاده از یک سیستم کنترل و مانیتورینگ هوشمند که دائما شرایط جوی داخل گلخانه را رصد می کند، کمک شایانی به رشد سریع و با کیفیت گیاهان مختلف می نماید که تاثیر به سزایی در تولید محصولات کشاورزی با ارزش افزوده بیشتر و همچنین کاهش هزینه های تلفات محصولات دارد.
  • سیستم هوشمند گلخانه شرکت ساخت آزما با اتصال به سیستم گرمایش و سرمایش محلی، دمای مورد نیاز رشد گیاهان را در فصول مختلف سال فراهم میکند.
  • امکان تنظیم و ذخیره شرایط مورد نیاز گیاهان مختلف در این سیستم مهیا می باشد تا در مواقع نیاز فقط با انتخاب نوع گیاهان به صورت خودکار شرایط مورد نیاز حاصل شود.
  • این سیستم به صورت آنلاین با استفاده از سنسورهای مختلف، کلیه پارامترهای کنترلی را چک کرده و بر حسب نیاز از ابزارهای کنترلی جهت تعدیل شرایط استفاده می کند.
  • قابلیت مشاهده و اعمال تغییرات از طریق صفحه نمایش HMI نصب شده در ورودی گلخانه از ویژگی های این سیستم می باشد.
  • میزان نور مورد نیاز رشد گیاهان از طریق پرده های مخصوص با باز و بست اتوماتیک و همچنین با استفاده از چراغ های مخصوص، به صورت دستی و اتوماتیک تنظیم می شود.
  • تنظیم اتوماتیک میزان اکسيژن و دی اکسید کربن محیط با استفاده از سنسورهای مخصوص و مخازن گازهای تعبیه شده.
  • امکان تنظیم رطوبت مورد نیاز رشد انواع گیاهان از طریق نازل های تزریق رطوبت.
  • قابلیت اعلام بروز انواع خطاها از جمله خطای دمای خارج از محدوده، رطوبت خارج از محدوده، نور نامناسب، غلظت نامناسب گازها، قطع سیستم تهویه مطبوع، مشکلات تداخل فاز برق ورودی، خطر یخ زدگی مجموعه و بسیاری از خطاهای دیگر از طریق نمایشگر موجود در گلخانه و همچنین اطلاع به مسئول گلخانه از طریق پیامک و ایمیل.
  • امکان اتصال این سیستم به سیستم مانیتورینگ مرکزی مجموعه به منظور پایش و کنترل از راه دور شرایط گلخانه.
مطالب مرتبط

توضیحات تکمیلی محصول را می توانید از این قسمت دانلود کنید

اشتراک گذاری
برگشت به بالا